poniedziałek, 14 stycznia 2013

Makijaż na studniówkę/imprezę
Od mojej studniówki minęło już naprawdę dużo czasu ale pomyślałam, że może kogoś zainspiruje.
Dzisiejszy makijaż oka jest naprawdę prosty, do jego wykonania użyłam  jasnego cielistego cienia (np. Sefora porcelain nr 25, byle by był w odcieniu skóry) naniosłam do pod łuk brwiowy i w kąciku oka. Czarną wodoodporną kredką narysowałam kreskę od wewnątrz na górnej powiece, zamknęłam oczy, żeby się odbiła na linii wodnej. 

Czarny i beżowo - złoty cień (niestety lekko pokiereszowany)

Następnie wzięłam beżowo - złoty cień i naniosłam do na środek górnej powieki. Skośnym pędzelkiem (Inglot 17TL) naniosłam czarny matowy cień (Sleek, paletka Storm) wzdłuż linii rzęs, a następnie rozcierałam go do boku i lekko do góry czystym pędzelkiem (MAC 217), powtarzałam kilkakrotnie tą czynność, aż uzyskałam efekt który mi się spodobał. Naniosłam czarny cień na dolna powiekę i go roztarłam.  Zrobiłam kreskę sypkim złotym cieniem z Inglota nr 30 (na mokro) i dodałam białego pigmentu do ciała z Inglota nr 133 w samym kąciku. 


Wytuszowałam rzęsy.
Usta pomalowałam fuksjową  pomadką Rimmel  038 In Vouge.


Użyte kosmetykiA tutaj zrobiłam dodatkowo kreskę fioletowym cieniem nr 73 z Inglota, również na mokro. W ten sposób można bardzo prosto zmienić makijaż na całkiem inny :-)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza